Bravúros győzelem Hévízen..

A tabella harmadik helyezettjéhez, Hévíz csapatához látogattunk. A felnőtt mérkőzés 4 órakor kezdődött. A mérkőzés kezdete előtt a Magyar Kézilabda Szövetség tagja nyújtotta át a jubiláló hévízi játékosnak valamint csapatkapitányunknak, Sterbik Anitának az emlékkönyvet.

Sterbik Anita őrzi kapuját (Fotó: CSNKC Media)

A mérkőzés megkezdődött! 5 percig fej-fej mellett haladtak a csapatok. Csapatunk első 4 góljából hármat a sérülésből visszatért Kurucz Ivett szerezte. Támadásról támadásra növeltük góljaink számát, 15. percbe...n már 5 gólos előnyben voltunk ( 5:10). Az idei legjobb védekezést produkálva, 6 gólos előnyre is szert tudtunk tenni , azonban a félidőben négy volt lett közte .

Csurgói öröm (Fotó: CSNKC Media)

A második félidőt két gyors góllal kezdtük. A negyvenedik percig felváltva potyogtak a gólok (17:22). Az utolsó 20 percben a védekezésünk, valamint támadó játékunk az első félideire emlékeztetett, ennek köszönhetően a mérkőzés végére 10 góllal diadalmaskodtunk (26:36).

Hévízi SK - Csurgói NKC 26:36 (12:16)

Kurucz I. 5, Papp M. 1, Barta C. 7, Pavlovic I. 4, Antal A. 3, Knapp E. 2, Majoros V. 4, Hegedüs D. 10