CELL CUP: ezüstérmesek lettünk!

Csapatunk vereséget szenvedett a döntőben, így az ezüstérmet szerezte meg a nemzetközi kézilabdatornán Veszprémben.

Augusztus 12 és 18 közötti veszprémi nemzetközi kézilabdatornán csapatunk öt mérkőzéséből négyet megnyert, egyszer döntetlent játszott és egy vereséget könyvelhetett el.

Megtisztelő és felemelő volt a Veszprém Arénában pályára lépni játékosainknak, mely bizonyára örök emlék marad.

Annak függvényében, hogy két hete lett új edzőnk Hornyák Lajos személyében illetve, augusztus 4-én kezdte meg csapatunk a nyári alapozást, ez így is örvendetes eredmény.

Ma 14 óra 10 perctől a Rinyamenti KC (NBI/B) együttesével találkozott együttesünk a döntőben.

A torna folyamán egy 18:18-as döntetlent játszottunk mai ellenfelünkkel.

A mérkőzés második percében, a tornán kiemelkedően teljesítő Szabó Eszter játékosunk bokasérülést szenvedett, így sajnos az ő játékát mellőznie kellett csapatunknak a döntő folyamán.

Az 5. percben 4-1-re, a 15. percben 10-6-ra, a 25. percre 16-8-ra nőtt a nagyatádiak előnye.

35. percben 20-11, a mérkőzés végeredménye pedig 26-17 lett a rinyamentiek javára.

Indításokkal és szélsőjátékkal vertek meg elsősorban bennünket, védekezésben pedig  egy-egy ütemmel lemaradtunk.