Fölényes hazai győzelem Pécsvárad ellen

A Csurgói NKC felnőtt és junior csapatai fölényes, nagyarányú győzelmet arattak a Pécsvárad ellen a tavaszi szezon első hazai mérkőzésein

A felnőtt mérkőzés 12 órakor kezdődött, lendületesen kezdett csapatunk és a lendület ezúttal kitartott a mérkőzés végéig.

Kiváló kapusteljesítmény és gyors indításgólok, előkészített átlövésgólok jellemezték a csurgói kézis lányaink játékát.

A félidőben 19-4-re vezetett csapatunk, a mérkőzés végére 27 gólos különbségre duzzadt a csurgói előny, 41-14 lett a pontos végeredmény.

Csurgói NKC - Pécsváradi SSK 41-14 (19-4)

100 néző, Sótonyi László Sportcsarnok, Csurgó

Büntetők: 8/7 ill. 6/4

Kiállítások: 12 perc ill 10 perc

JÓK: Szabó E 9, Burghardt L 8, Balogh L 8

Szabóné Kepler Gabriella: Gratulálok csapatomnak a győzelemhez, jövő héten a Hévíz ellen lépünk pályára, bízom csapatomban.

Junior mérkőzésen is hasonló fölényes győzelem született, 25-10-es félidőt követően 41-18-ra győztünk a Pécsvárad fiataljai ellen.

Junior mérkőzésen is nagyarányú győzelemnek örülhettünk.

Csurgói NKC - Pécsváradi SSK 41-18 (25-10)

JÓK: Göcsi K 8, Kovács B 7, Knapp E 6