Hármas győzelem a Duna-Pent csapatai ellen

Felnőtt, ifjúsági és serdülő csapatunk is begyűjtotte a két pontjait a dunaújvárosi klub csapataival szemben vasárnap.

Felnőtt csapatunk irányítóját Szandai Martinát nélkülözve lépett pályára a két pontos Duna-Pent NKSE ellen hazai közönség előtt.

Fotó: Szabó Balázs (Csurgo.hu)

Hatodik percben 3-1-re vezetett csapatunk, a kilencedig percben 5-5, majd a féldiő közepére 9-5-ös állás alakult ki.

Kettesével felváltva estek a gólok mindkét térfélen, a félidő utolsó három percében három csurgói góllal zsinórban kialakult a 18-12-es félidei eredmény.

A második féldiő a mérkőzésen a sokadik kimaradt dunaújvárosi büntetővel kezdődött, ezt követően hat (!) hazai gól következett, ezzel kialakult a 24-12-es tizenkét gólos gólkülönbség.

Bár a találkozó folyamán volt tizennégy gólos különbség is, tizenkét gól lett a a vége.

Jencski, Zajcsekné Drávai, Takács és Áy voltak a legfőbb gólfelelősök az első félidőben és ez a gólvágó névsor maradt a második játékrészre is.

Klubunk ezzel a győzelmével a tabella második helyezettje jelenleg.

Csurgói NKC - Duna-Pent NKSE 33-21 (18-12)

Sótonyi László Sportcsarnok, Csurgó

150 néző

Vezette: Dévai Ádám - Simon Barna

Versenybíró: Mikita András

Csurgói NKC: Kiss, Jencski(8),Takács I.,Takács D.(6), Áy(7), Bodó(4) Csere: Tóth, Raczkó(1), Füstös, Láza, Zajcsekné-Drávai(6), Pervein (1), Czinderi,Balogh B., Szeder. Edzők: Molnár Ferenc, Szabó Tünde

A mérkőzésről készült képgaléria megtekinthető honlapunkon a GALÉRIA – FÉNYKÉPALBUM menüpontban.

November 18-án vasárnap a négy pontos Tolna KC csapatát fogadjuk a Sótonyi László Sportcsarnokban Csurgón 17 órától.

Ifjúsági mérkőzésen:

Fotó: CSNKC MEDIA

Csurgói NKC - Duna-PENT NKSE 37-34 (14-17)

Edző: Szabó Tünde

Legjobb csurgói dobók: Pervein O. 14(!), Czinderi I. 9, Raczkó P. 7

Ifjúsági csapatunk a tabella ötödik helyezettje.

November 18-án vasárnap a hat pontos Tolna KC csapatával mérkőznek ifistáink 15 órától.

Serdülő mérkőzésen:

Csurgói NKC - Duna-PENT NKSE 27-24 (10-9)

Legjobb csurgói dobók: Balogh B. 8, Németh D. 8, Baja Zs. 5

November 18-án vasárnap a tabella harmadik helyezett Tolna KC serdülőcsapata ellen lépnek pályára serdülőink Csurgón.