Itthon tartottuk a 2 pontot a Marcali ellen

Sok hibával játszottunk, de sikerült 8 gólos sikert aratni a Marcali csapata ellen Csurgón. A hétvégén a Kozármisleny otthonába látogat csapatunk.

Nehezen indult a mérkőzés a 9. percben még csak néhány gól esett a mérkőzésen, sok hibával játszott mindkét csapat.

Ezt követően aztán Áy Nikolett átlövései és Szandai Martina akciógóljaival félidőre 3 gólos előnyünk lett, így 11-8-al vonulhattak pihenőre a csapatok.

Félidőben Molnár Ferenc vezetőedzőnk határozott eligazítást tartott lányainknak.

Molnár Ferenc vezetőedző a taktikát mutatja (Fotó: Szabó Balázs)

A második félidőben Kiss Orsolya bravúros védései is kellettek, ahhoz hogy nőjjön a gólkülönbség a csurgóiak javára.

Kiss Orsolya ziccert véd (Fotó: Szabó Balázs)

A második félidőben inkább a védekezés dominált mindkét csapatnál, Mihályi Fanni, Áy Nikolett, Nagy Adrienn góljaival magabiztos 8 gólos győzelmet aratott csapatunk, fontos 2 pontot tudott itthon tartani.

Áy Nikolett ziccerben (Fotó: Szabó Balázs)

A mérkőzésről készült összes fénykép a GALÉRIA - FÉNYKÉPALBUM menüpontban tekinthető meg.

Március 3-án szombaton 18:00 órától Kozármisleny ellen lép idegenben pályára csapatunk.