Ma semmi nem jött össze..

Csapatunkhoz a bajnokság 14. fordulójában a Tamási KC együttese látogatott.

Nem bírtak egymással a csapatok, így döntetlen lett a végeredmény.

Sajnos balszerencsés sérülések voltak csurgói részről a mérkőzés előzményei, hiszen legutóbb Hévizen Kovács Boglárka szenvedett lábsérülést, a március 7-i pénteki edzésen pedig Kernya Hajnalka sérült meg edzés közben, így ők ketten nem léphettek pályára a Tamási csapata ellen.

Végig fej-fej mellettek haladtak a csaptok, hol a hazaiak, hol a vendégek vezettek 1-1 góllal, az első félidő 3 gólos csurgói előnnyel zárult 12-9-re.

A második félidőben úgy folytatódott a küzdelem ahogy az első játékrészben.

Több kimaradt büntető és számos elhibázott ziccer jellemezte az egész mérkőzést.

A Tamási csapata felzárkózott és két góllal el is ment a Csurgó előtt, aztán a hazaiak egyenlítettek és 21-21-es döntetlen maradt a végeredmény.

Csapatunk ezzel az eredménnyel a tabella negyedik helyét foglalja el.

Csurgói NKC - Tamási KC 21 – 21 (12-9)

Sótonyi László Sportcsarnok,Csurgó 100 néző V.: Rozina - Szászpai

Csurgó: Göncz, Barbér, Burghardt R, Balogh L 5, Hosszu 1, Seléndi, Burghardt V. 2, Burghardt L. 3, Nagy 3, Füstös 2, Kovács B., Szabó 2, Görcsi, Knapp 3. Edző: Szabóné Kepler Gabriella

Jók: Burghardt Rozália

Büntetők aránya: 3/1 ill. 4/2

Kiállítások aránya: 4 perc ill. 16 perc

Szabóné Kepler Gabriella: A mérkőzés egészére jellemző volt,hogy mi akartunk,de nem ment.Az első félidőt még így is végig vezettük és 3 gólos előnnyel mentünk szünetre. A folytatásban a Tamási fordítani tudott és 2 góllal elléptek. Innen viszont megint mi kapaszkodtunk vissza, zsinórban 4 gólt lőttünk. A végjátékban felváltva estek a gólok és legalább az egy pontot itthon tartottunk.Sajnálatos, hogy a játékvezetők a mérkős során nem torolták meg megfelelően a Tamási játékosainak sorozatos fejre irányuló ütéseit.

Junior mérkőzésen: Csurgói NKC - Tamási KC 27 – 40 (13-16)

Legjobb dobók: Szabó E 10, Knapp E 7, Görcsi K 6

Köszönjük szurkolóinknak a bíztatást és a nagy számban való megjelenést!