Második felkészülési meccs: ugyanannyi lőtt, kevesebb kapott gól

Eredményesebb és érezhetően jobb mérkőzést játszott ma felnőtt csapatunk a Ferencváros U19-es csapata ellen Csurgón.

A délelőtt 10:30-kor kezdődött mérkőzésen jobb kapusteljesítmény, koncentráltabb védekezés és szép gólok támadásban, melyek jellemezték játékosaink mai játékát.

Ezúttal az Eötvös József Általános Iskola Tornacsarnokában került megrendezésre a mérkőzés.

Felváltva estek a gólok a mérkőzés elején, a félidő hajrájában zsiórban négy csurgói gól csapódott a zöld-fehérek kapujába így 17-14-es hazai vezetéssel fordultak félidőben a csapatok.

Volt több ügyes labdaszerzés mindkét oldalon (Fotó: CSNKC MEDIA)

Második félidőre csapatunk akaratosabban érkezett, három gólt lőttünk gyors indításokból.

Ezt követően volt egy nyolc perces csurgói bizonytalanság, ezt igyekezték kihasználni a fradista növendékek.

Lányaink végül hét gólos győzelmet arattak 33-26-os eredménnyel zárult a mérkőzés.

Az eredmény a felkészülési mérkőzéseken másodlagos, kitűnően szolgálta a két csapat felkészülését a tegnapi és a mai Fradi elleni edzőmérkőzés.

Mindkét csapat örülhet, hiszen komolyabb sérülés egyik oldalon sem történt.

Simics Judit NBI ifi bajnok 16-18 éves lányai hajtottak és motiváltak voltak, az NBI/B Keleti csoportjában okozhatnak kellemetlen perceket ellenfeleiknek.

Nyújtanak a fradisták a mérkőzés után (Fotó: CSNKC MEDIA)

Újjászervezett és átalakult csapatunk első meccsei voltak ezek együtt, de még bőven van időnk a szeptember 15-i bajnoki rajtig.

Mato Matijevic vezetőedzőnk elégedettebb volt a látottakkal, mint a tegnapi napon, de még mindig sok a munka és a tennivaló a csapatnál.

Mérkőzés előtt azt mondta a lányoknak ha győznek, akkor délután pihenés van, így jár a megérdemelt feltöltődés.

Pacsizás a mérkőzés után (Fotó: CSNKC MEDIA)

Csurgói NKC - FTC U19 33-26 (17-14)