Nagy arányú győzelem Tolnán

A sereghajtó Tolna együtteséhez utaztunk szombaton.

A mérkőzés képe úgy alakult ahogy azt várni lehetett, talán még nagyobb arányú papírforma győzelmet arattak lányaink mint amire számíthattunk.

Jól kezdtük a mérkőzést, a 10. perc környékén mindössze 1 gólt kaptunk, mialatt mi már a 6. találatnál jártunk. Majd kicsit visszaesett a lendületünk, ekkor 3 gólt kaptunk zsinórban, itt 2 találatra tudott zárkózni a hazai alakulat. De egy újabb 6:1-es szériát produkálva már 7 gól volt az előnyünk a 25. percben. Védekezésünkben nehezen találtak rést, ám ha mégis sikerült, a kapuban Sterbik állta útját a lövéseiknek. Az utolsó 5 percben már nem tudtuk növelni a különbséget, így 7 gólos vezetéssel mehettünk az öltözőbe.

A második játékrészben fokozatosan nőtt a két csapat közti differencia. Leginkább betörésekből, és szélről voltunk eredményesek. A 10. percben már tíz volt közte, de nem elégedtünk meg ennyivel, és egy 9-1-es szériát produkálva 18-ra növeltük a különbséget. Végül 19-38-as végeredmény született.

Ezzel a győzelemmel két fordulóval a bajnokság vége előtt, 4 ponttal állunk a Tamási előtt. A következő mérkőzés végeredménye döntő fontosságú, hiszen ha sikerül megszereznünk a két pontot, végérvényesen eldől a bajnoki cím sorsa!

Tolna KC – Csurgói NKC 19 – 38 (9-16)

Csurgói NKC:

Sterbik A., Dudora N., Barta C. 16 (2), Kurucz I. 3, Pavlovic I. 9, Hegedüs D. 1, Knapp E. 3, Antal A. 5, Fekete Á., Füstös A., Majoros V., Kovács E., Hunya A., Cserpán V., Tóth M. 1(1)

Edző: Hornyák Lajos

Junior mérkőzés

Felnőtt mérkőzéshez hasonlóan juniorjaink sem adtak esélyt ellenfelüknek. 15 perc elteltével már 6 gólos előnyünk volt amit az első játékrész végére 12 gólra tudtunk növelni (3:15) Második félidőben sem ültünk rá az eredményre hajtottunk tovább.

Végig koncentrált védekezésünknek köszönhetően 40. percben tudták utoljára bevenni Dudora kapuját. A hátra lévő percekben 10 gólt szereztünk amivel beállítottuk a végeredményt.(7:29).

Tolna KC – Csurgói NKC 7 - 29 (3-15)

Dudora N., Hegedüs D., Knapp E., Antal A., Fekete Á. 7, Füstös A. 2(1), Majoros V. 5, Raczkó P., Kozma B. 1, Kovács E. 4, Hunya A. 4, Cserpán V. 3, Molnár E. 1, Kondákor K. 2.

Következő mérkőzésünket Pécs csapata ellen, hazai környezetben vívjuk szombaton az Eötvös János Ált. Isk. sportcsarnokában! Várunk szeretettel minél több szurkolót, hogy buzdítsák lányainkat!