Óriási küzdelemben nyert a csapat Kozármislenyben

Gyengébben kezdtük a játékot, de az első félidőben folyamatosan erősítettünk és a félidő közepén átvettük a vezetést. A félidő végére kialakult a 14:14-es döntetlen. Már az első félidőben is 5 kiállítást kapott csapatunk, míg az ellenfél játékosai közül csak a mérkőzés vége előtt 3 másodperccel állították ki az első játékost.
A második félidőben fokozatosan javuló játékkal 6 gólos előnyre tettünk szert, azonban a játékvezetők véleményünk szerint továbbra is kissé egyoldalúan ítélték meg a kiállításokat. Ennek következtében 3. kiállítás miatt elvesztettük a védekezés egyik kulcsemberét, Füstös Nórát, majd nem sokkal később a legjobb góllövőnket Burghard Lukréciát is. A több percig 4 főre fogyatkozott csapat minden erejét összeszedve próbált megtartani gólokat az addig megszerzett előnyéből. Az 52. percben azonban a Kozármisleny csapatának sikerült egyenlítenie, az előny elfogyott. Az 53. percben 28:28 volt az állás, amikor az emberhátrányban játszó csapatunk 5 perc alatt 5:0-ás szériával, Burghard Rozi kitűnő védéseinek segítségével, állva hagyta ellenfelét és megnyerte a mérkőzést.

A két félidőt összesítve csapatunk 24 percet játszott emberhátrányban (12 kiállítás), míg az ellenfélnél 3 kiállítás történt.

Góllövők: Burghardt L. 8, Balogh 6, Kernya 5, Hosszu 4, Szabó 3, Füstös 3, Kovács 2, Nagy 1, Seléndi 1.

Jók: az egész csapat.