Parádés győzelem a Szekszárd ellen! Megvan az első két pont!+VIDEÓ

Parádés győzelmet aratott csapatunk a tabella ötödik helyezett Szekszárdi FGKC csapatával szemben hazai pályán a Sótonyi László Sportcsarnokban Csurgón.

Vastapsot kaptak lányaink a nagy számban kilátogató hazai szurkolóktól!

Junior mérkőzésen:

Csurgói NKC - Szekszárdi FGKC 21-22 (10-14)

Óriási izgalmaknak lehettek részesei a junior mérkőzésre kilátógatók, fej-fej mellett haladt mindkét csapat az egész mérkőzés folyamán. Játékosaink végighajtották a mérkőzést, szép egyéni teljesítményekkel, nem sok esélyt hagytak a vendégeknek, ám a mérkőzés végén mégig nekik kedvezett fortuna.

SZÉP VOLT LÁNYOK!

MESTERMÉRLEG

Nyúlné Bőzsöny Erika (vezetőedző): "Nagyon küzdelmes mérkőzést veszítettünk el.Sajnos az első félidei hibák meghatározták az eredményt. A második félidőben rendeztük a sorokat és jól játszottunk és ennek köszönhető a szoros eredmény. Küzdésből a csapat jelesre vizsgázott!"

Felnőtt mérkőzésen:

Csurgói NKC - Szekszárdi FGKC 27-26 (11-14)

Dudora N, Hernádi D. kapusok, Boldizsár B. 17(!), Rideg R. 5, Szamoránsky A. 3, Vágó M. 1, Füstös N. 1, Knapp E.,Majoros V., Kovács E., Füstös A., Cserpán V.,

Fotó: CSNKC MEDIA

Felnőtt mérkőzésen is hasonlóan szoros volt a találkozó az egész mérkőzés folyamán mint a junior mérkőzésen.Bár az első félidő végére a vendég szekszárdiak kerekedtek felül a lelkesen és szívósan játszó hazai játékoson, a második félidőben a csurgói csapat helyenkét két-három góllal vezettek, az utolsó percekre egy gólosra olvadt ez az előny. Szép siker egy feljutó hazai csapattól, a hosszú évek óta NBI/B bajnok bár meggyengült bajnoki tabellán ötödik helyezett szekszárdi alakulat ellen elhozni a két pontot.

Kovács Gábor (vezetőedző): "Ezen a mérkőzésen az a csapat győzött, amelyik jobban akarta a győzelmet és többet is tett érte, szerencsére ezek most mi voltunk."

A mérkőzés végén vastapsot kaptak a lányok a hazai publikumtól, és ők is megköszönték az alábbi köszönéssel a kitartó szurkolást:

Forrás: CSNKC MEDIA (CSNKC YOUTUBE CHANNEL)

Csapatunk megszerezte ezzel a győzelmével első két pontját az NBI/B osztályban, december 3-án szombaton 15:00 órától a szintén alsóházi Marcali VSZSE csapatához látogat, reméljük pontokkal térünk haza!

Junior mérkőzés 17:00 órakor kezdődik!