Legfrissebb hírek

12
DEC

Hét góllal vertük a Siófokot, őszi bajnokok vagyunk!

13-13-as félidőt követően 25-32-re vertük idegenben a Siófok U22-es együttesét.Serdülő csapatunk szintén legyőzte a siófokiakat, ifjúsági mérkőzésen a siófoki alakulat bizonyult erősebbnek. Most téli pihenő következik csapatainknak, január elején indul az alapozás.

08
DEC

A harmadik helyezett Siófok U22 otthonába utazunk

A 2018/2019 őszi szezon utolsó bajnoki mérkőzésére kerül sor vasárnap Siófokon. 16:00 órától felnőtt, 14:00 órától ifjúsági, 12:00 órától serdülő csapatunk lép pályára. Hajrá CSNKC!

03
DEC

Gyenge játékkal két pont a Hévíz ellen

Hármas győzelmet arattak csapataink a zala megyei klub ellen. Felnőtt csapatunk bár gyenge játékkal négy góllal, ifjúsági csapatunk nyolc góllal, serdülő csapatunk hét góllal bizonyult vasárnap jobbnak a Hévízi SK csapatainál. A 2018-as év utolsó fordulója következik vasárnap Siófokon.

30
NOV

A zala megyei Hévízi SK csapata érkezik vasárnap Csurgóra

A bajnoki tabella negyedik helyezettjét fogadjuk a Sótonyi László Sportcsarnokban hazai pályán. 18:00 órától felnőtt, 16:00 órától ifjúsági, 14:00 órától serdülő csapatunk lép pályára. Várjuk minden kedves szurkolónkat! Hajrá CSNKC!

26
NOV

Győzelem a Nemesvámos ellen

Vasárnap 15-16-os félidőt követően 27-28-ra győztük le Veszprém megyei ellenfelünket, ezzel a győzelmünkkel átvettük a vezetést a bajnoki tabellán. Következő mérkőzésünket a Héviz ellen játsszuk december 2-án hazai pályán.

20
NOV

Huszonegy góllal vertük a Tolna csapatát

Sikeres vasárnap áll csapataink mögött, ugyanis felnőtt csapatunk nagyarányú huszonegy, ifjúsági csapatunk tizenkét gólos győzelmet aratott a vendég Tolna együttesei ellen. Serdülőink egyetlen góllal szenvedtek vereséget.

13
NOV

Elkészült klubunk image filmje!

Image filmünk bemutatja klubunk mindennapjait, ritmusát, lendületét és a legmodernebb körülményeket ahol játékosaink edzenek és versenyeznek. Szemlélteti szakmai stábunk kitartó és dinamikus munkáját, akik napról napra nevelik az ifjú női utánpótlástehetségeket, Magyarország leendő női kézilabda-válogatottjait. KÉZILABDÁZZ TE IS NÁLUNK!

12
NOV

Hármas győzelem a Duna-Pent csapatai ellen

Felnőtt, ifjúsági és serdülő csapatunk is begyűjtotte a két pontjait a dunaújvárosi klub csapataival szemben vasárnap. Szép volt lányok!

08
NOV

Új elnökségi tagok az MKSZ-ben

November 8-án rendkívüli küldöttgyűlést tartott a Magyar Kézilabda Szövetség. Az eseményen a küldöttek elfogadták a szövetség új alapszabályát, valamint elnökségi taggá választották Görbicz Anitát, Kirsner Erikát és Nagy Lászlót.

29
OKT

Kellemetlen nem várt vereség

Egy gólos vereséget szenvedett felnőtt csapatunk a baranya megyei U22-es utánpótláscsapattól. Ifi csapatunk két góllal maradt alul.

26
OKT

A Kozármisleny U22-es csapatához utazunk vasárnap

Baranya megyében idegenben lép pályára felnőtt csapatunk vasárnap a bajnokság második helyezettje ellen. A Pécs melletti település NBI/B osztályú csapatának fiókcsapata 10 pontos a bajnokságban. Lányaink a Marcali elleni tizenhat gólos győzelmükkel vezetik a bajnokságot. Hajrá CSNKC!

25
OKT

Elkészültek a 2018/2019-es bajnoki mezeink!

Elkészült felnőtt csapatunk 2018/2019-es bajnoki évad meze. Két mezgarnitúrával vág neki az idei szezonnak felnőtt csapatunk egy különleges "búvárkék" és egy fehér színűvel. Csapatunk sportfelszerelés szállító partnere a Hummel dán sportmárka. Reméljük sok szép győzelmet láthatunk majd ezekben a mezekben! Hajrá CSNKC!

24
OKT

Tizenhat gólos győzelem a Marcali ellen

A kétszázhatvan fős csurgói publikum előtt tizenhat góllal vertük a Marcali felnőtt együttesét. Csapatmunka volt, melyből az egész csapat kivette a részét. Külön öröm, hogy ifista fiataljaink is pályára kerülhettek az utolsó tíz percben és ők két góllal tovább növelték a két csapat közti különbséget a mérkőzés végére. Szép volt CSNKC! Szép volt lányok!

23
OKT

1956. október 23.

"Seb nem gyógyul, vér nem alvad, földbe ásott kopjafából élet többé már nem sarjad."

18
OKT

A Marcali együttesével mérkőzünk vasárnap!

A bajnoki tabella ötödik helyezettje a szintén Somogy megyei Marcali együttese látogat vasárnap a Sótonyi László Sportcsarokba. Reméljük lányaink hasonló teljesítményt mutatnak mint a Veszprém ellen és az összecsapás végén mi örülhetünk. Hajrá CSNKC!