Újabb hazai győzelem! +VIDEÓ!

Vasárnap 30-26-os győzelmet arattunk a Bácsbokod csapata ellen hazai körülmények között.

A vendég csapat szerezte meg a mérkőzés első két gólját, de a 11. percben már 6-4-re vezettünk.

A 20. percben 10-6-ra vezettünk, ez a lendület kitartott a félidőig, amikor 15:8-at mutatott az eredményjelző csapatunknak.

A második félidő 10. percében 18-13-ra utolértek bennünket a bácsbokodiak, a 47. percben még nyomtunk egy utolsó nagy hajrát 25-18-ra módosítva az eredményt.

Közben Knapp Eszter és Bulghardt Lukrécia is megsérültek és csapatunk is elfáradt, 30-26 lett a végeredmény.

Csurgói NKC - Bácsbokodi NKSE 30 - 26 (15-8)