Vereség hazai pályán...

Hazai pályán fogadtuk szombat délután a Siklós együttesét . A mérkőzés előtt mind a két csapat egy vereséggel és egy győzelemmel kezdte meg a bajnokságot . Felnőtt csapatunknak 2 órakor kezdődött a megmérettetés . Ahogy sejteni lehetett, nagy izgalmakat hozott az első félidő, fej-fej mellett haladtak a csapatok. A 10. percben 2 gólos előnyre tettünk szert ( 6:4) , azonban ez nem tarott sokáig, hiszen már a 14. percben ismét döntetlen volt az állás. A félidő végéig felváltva ...estek a gólok így a duda szó után egy gólos előnnyel mehettünk az öltözőbe (12:11). Második félidő eleje nem úgy sikerült ahogy azt mi elképzeltük, hiszen 5 perc alatt csak egy gólt tudtunk szerezni, míg kaptunk hármat. A 35. percben a siklósi együttes állt már jobban ( 13:14). Egy hat-hármas szériát követően kiegyenlítettünk majd átvettük a vezetést (21:20). Az 57. percig tudtuk őrizni előnyünket . Az utolsó négy percben gólképtelenek voltunk, míg ezalatt az idő alatt kaptunk három gólt. Az utolsó percben még lőttünk egy gólt azonban ez már nem segített rajtunk. Három forduló után 2 ponttal a hetedik helyen állunk a bajnokságban.

Csurgói NKC - MK Pelikán Siklós KC: 22:23 (12:11)

Csurgói NKC góllövők:
Papp M. 5, Barta C. 2, Majoros V. 13, Fekete Á. 2,

Junior csapatunk 4 órakor lépett pályára. A felnőtt mérkőzéshez hasonlóan szoros volt az első tíz perc (3:2). A kemény védekezésnek és jó támadó játéknak köszönhetően a 23. percben 6 gólos előnyt tudtunk kialakítani (9:3). Az első játékrész végégig jelentősen nem változott a mérkőzés menete (12:5). A második felidőben ott folytatták a lányok ahol abbahagyták, a 34. percben 10 gólosra növeltük előnyünket. A mérkőzés képe nem változott így lányaink 12 gólos győzelmet arattak (27:15). Junior csapatunk az ötödik helyen áll két győzelemmel és egy vereséggel.

Csurgói NKC - MK Pelikán Siklós KC: 27:15 (12:5)