Visszavágtunk az őszi fordulóban elszenvedett vereségért - Beszámoló

Szombaton 12 órakor léptünk pályára Balatonbogláron, a tavaszi forduló első mérkőzésén. Az ősszel 1 góllal jobbnak bizonyult a boglári alakulat, ám akkor még több játékosunk nem tudott pályára lépni. Ezúttal, a nem túl jó kezdést követően, a második félidőben már magabiztosabb játékkal sikerült előnyünket növelni, így a mérkőzést 6 gólos sikerrel zártuk.

Koncentrálatlanul kezdtük a mérkőzést, ziccereket hagytunk ki támadásban, a védekezésünk sem állt össze kellőképpen. Kezdetben felváltva estek a találatok, de a hibáknak köszönhetően a 10. percben már 3 góllal meglépett ellenfelünk (6:3). Többször is sikerült 1 gólra zárkóznunk, de egyenlíteni továbbra sem tudtunk leginkább elhibázott ziccereink miatt. A 25. percben 13-10-et mutatott az eredményjelző, de nem sokáig. Három gyors találatot követően egyenlíteni tudtunk, majd Pavlovic góljával átvettük a vezetést. A félidőt egy gólos előnnyel zártuk (14-15).

A második játékrészre kicsit összeszedtük magunkat, majd mi szereztük az első két találatot is. Ezzel 3 gólra növeltük előnyünket, amit már nem engedtünk ki kezünkből. Védekezésünk feljavult, így a kapuban Sterbik is egyre több védést mutatott be. Fokozatosan húztunk el ellenfelünktől, akik nem tudták tartani a lépést, így a végére, egy utolsó másodpercben kapott találattal végül 6 gólos győzelmet arattunk.

Balatonboglári SC – Csurgói NKC 24 - 30

Csurgói NKC: Sterbik A., Dudora N., Barta C. 6(3), Pavlovic I.9(1), Papp M. 3, Knapp E. 2, Majoros V., Hegedüs D. 7, Antal A. 1, Füstös A. 2, Hunya A., Kovács E., Fekete Á.,

Junior mérkőzés

A junior mérkőzés első félidejében kevés gól született, mindössze 7 találatot értünk el, míg ez idő alatt ellenfelünk négyszer talált kapunkba. Látható volt a két csapat közti különbség, a második félidőben már reálisabb képet mutatott játékunk, így fokozatosan felőrölve ellenfelünket végül 11 gólos győzelmet arattunk

Balatonboglári SC – Csurgói NKC 11 - 22

Csurgói NKC: Dudora N., Tóth I., Cserpán V. 1, Antal A., Majoros V. 5(3), Knapp E., Füstös A. 3, Kovács E. 2, Hunya A. 2, Fekete Á. 1, Czinderi I. 5(1), Raczkó P., Molnár E. 1, Kozma B. 2, Kondákor K.,

Következő mérkőzésünket hazai pályán játsszuk az FTC III. csapat ellen február 27-én szombaton, az Eötvös József Álatlános Iskola Sportcsarnokában.

A felnőtt mérkőzés 11 órakor, a junior mérkőzés 13 órakor lesz látható.

Várjuk szeretettel kedves szurkolóinkat!!