2x2 pont! Ifjúsági és serdülő csapatunk is megnyerte a bajnoki nyitómeccsét!

2x2 pont!

Ifjúsági és serdülő csapatunk is megnyerte a bajnoki nyitómeccsét Csurgón!

Fotó: CSNKC MEDIA

Szeptember 15-én vasárnap került sor a ifjúsági és serdülő csapataink nyitómeccseire hazai pályán, ahol a Tolna KC korosztályos csapatai voltak az ellenfeleink.

A Molnár Ferenc vezette ifjúsági csapatunk erősen kezdte a mérkőzést, mindössze három gólt engedett ifi csapatunk a tolnai ifistáknak, 18-3-as eredményt mutatott az eredményjelző félidőben.

A második félidőben aztán teljes ifi legénységünk játéklehetőséget kapott és kicsit kiegyenlített lett a küzdelem de sikerült nagyarányú győzelemmel zárni a mérkőzést.

SZÉP VOLT CSNKC IFI!

Női IFJÚSÁGI III. osztály F csoport 1. forduló:

Csurgói NKC – Tolna KC SC 33–18 (18–3)

Csurgói NKC: Bukovics, PERVEIN 8, Orsós 2, Flórián I., Berkes, Flórián B., Balogh B. 4, VARGA V. 5, Kránicz 1,  Baja 4, Balogh K 2, Kozma B. 1, Tóth V, CZINDERI 6

Az eredmény alakulása: 6. perc: 2–1, 16 p.: 10–1, 24. p.: 14–3, 30. p.: 18–3, 42. p.: 23–7, 53. p.: 28–13, 58. p.: 32–16

Kiállítások: 4, illetve 2 perc

Sárga lap: 2, illetve 0

Hétméteresek: 3/2, illetve 5/4

Játékvezetők: Finta Dóra, Varga Fruzsina

Nézőszám: 70 fő

MESTERMÉRLEG:

Molnár Ferenc (Csurgói NKC): "Lendületes támadójáték és kemény védekezés jellemezte ifjúsági csapatunk munkáját első hazai mérkőzésünkön. Az eredmény alakulása lehetővé tette a tanult taktikai elemek további gyakorlását. Szép volt csajok! Csak így tovább előre! Hajrá CSNKC!"

A 10:30-kor vasárnap megrendezett Csurgói NKC - Tolna KC mérkőzés jóval izgalmasabbra sikerült.

Az első félidő elején 1-3-ra vezettek a vendégek a 7. percben és egy-két gól lemaradással mentünk a vendégcsapat után a gólgyártásban.

A félidőre 6-8-ra vezettek a vendégek.

Szabó Tünde edzőnk próbálta felrázni serdülőinket a félidőben és szerencsére meg is lett az eredménye.

A második félidő elején kilőtt a CSNKC serdülőcsapat és a 34. percben már 13-9-re mi vezettünk!

A mérkőzés vége felé felváltva estek a gólok, de ez sem veszélyeztette a csurgói sikert 15-13-ra győztünk!

Női SERDÜLŐ III. osztály E csoport 1. forduló:

Csurgói NKC – Tolna KC SC 15–13 (6–8)

Csurgói NKC: Balogh, Csonka, Nagy F. 1, Lancsák, Varga B. 4, Huszics 1, Maronics 1, Miháldinecz, Vurovecz, Flórián I. 1, Berkes 1, Flórián B., BALOGH B. 6

Az eredmény alakulása: 7. perc: 1–3, 18 p.: 5–6, 25. p.: 6-8, 34. p.: 13–9, 46. p.: 14–12

Kiállítások: 0, illetve 12 perc

Sárga lap: 2, illetve 3

Hétméteresek: 4/3, illetve 7/5

Nézőszám: 50 fő

Szabó Tünde (Csurgói NKC): "Megújult, megfiatakodott serdülő csapatunk játéka kissé nehézkesen, bátortalanul indult a szezonban. De kitartással, küzdéssel sikerült megszerezni az első 2 pontot. Hajrá CSNKC! Gyerünk lányok!"

Jól indult a szezon felnőtt ifjúsági és serdülő csapatunknak is szeptember 15-én vasárnap 3x2 pontot - három győzelmet könyvelhettünk el a bajnoki nyitófordulókban!