Legfrissebb hírek

29
NOV

Újabb vereség ezúttal Szekszárdon

20-10-es félidőt követően 36-25-ös vereséget szenvedtünk Szekszárdon. Hétvégén hazai körülmények között várjuk a Pilisvörösvár együttesét aki két hellyel van előttünk a tabellán..Hajrá CSNKC!

25
NOV

A Szekszárd következik..

November 26-án vasárnap 16.00 órától Szekszárd ellen lép pályára csapatunk idegenben a Szekszárdi Városi Sportcsarnokban. Hajrá Csurgó!

21
NOV

Kikaptunk a Gárdonytól Csurgón

11-13-as félidőt követően 23-27-es győzelmet aratott a Gárdony-Pázmánd NKK csapata Csurgón. A hétvégén Szekszárdra utazunk.

18
NOV

A Gárdony-Pázmánd érkezik Csurgóra

A tabella kilencedik helyezettje érkezik Csurgóra, a mérkőzés 18:00 órától kezdődik várunk mindenkit sok szeretettel! Hajrá CSNKC!

13
NOV

Vereség Győrben

9-16-os félidőt követően 36-22-es győzelmet aratott a Győri AUDI ETO KC U18 csapata Győrben. Jövő héten a Gárdony csapata érkezik hozzánk.

11
NOV

Irány Győr!

Felnőtt csapatunk a hetedik helyezett Győri AUDI ETO KC U18 csapata ellen lépn pályára idegenben vasárnap. Hajrá CSURGÓI NKC!

07
NOV

Vereség a Swietelsky - Szombathelytől

10-22-es félidőt követően 22-36-os győzelmet aratott a bajnokaspiráns Csurgón a Sótonyi László Sportcsarnokban.

03
NOV

Bajnokaspiráns lesz a vendégünk vasárnap hazai pályán

A több éve NBI-es feljutást dédelgető Swietelsky-Szombathely csapata, a tabella harmadik helyén székelő Vas megyei alakulat érkezik Csurgóra vasárnap. HAJRÁ CSURGÓ!

31
OKT

Vereség a Szombathelyi Haladás ellen idegenben

19-15-ös félidőt követően 31-29-es vereséget szenvedtünk Répcelakon a Haladás otthonában.

27
OKT

A Szombathelyi Haladás a következő ellenfelünk - utazunk Vas megyébe

Holnap utazik csapatunk a Vas megyei Répcelakra, ahol 16 órától a Szombathelyi Haladás csapata ellen lépünk pályára. Ellenfelünk azonos pontszámot tudhat magáénak és mindkét csapatban magas a sérült játékosok száma, így izgalmas mérkőzésre van kilátás. Hajrá CSNKC!

23
OKT

Ma emlékezzünk közösen 1956 hőseire!

1956-ban a melbourne-i olimpián a döntőbe kerülésért Magyarország vízilabda válogatottja a Szovjetunió csapatával találkozott a vízben.Legyünk büszkék ma 1956 hőseire akik Budapesten az utcákon vagy akár a melbourne-i olimpián a vízben harcoltak és GYŐZTEK!

22
OKT

Győzelem a VKL SE Győr ellen hazai pályán - kilenc gólról öt a vége

Kézis lányaink megszerezték első két pontunkat a VKL SE Győr elleni szombati találkozón. 16-16-os félidőt követően 39-34-es, öt gólos győzelmet arattunk. Szép volt lányok!

20
OKT

Új beállóst igazoltunk! Somogyi Éva mostantól csurgói mezben folytatja!

A Nemzeti Kézilabda Akadémia (NEKA) korábbi játékosa klubunknál folytatja pályafutását! Klubunk egy újabb magyar kézilabda tehetséggel erősödött, ezúttal beállós poszton, melyre elsősorban a zárások és a hatékony támadójáték kapcsán volt kiemelt szükségünk. Isten hozott Évi!

20
OKT

ÉLŐ (LIVE) videó közvetítés Facebook oldalunkon! Hajrá Csurgó!

A VKL SE Győr elleni szombati 18:00 órakor kezdődő mérkőzést élőben közvetítjük Facebook oldalunkon! Hajrá Csurgó!

19
OKT

Érkezik a VKL SE Győr Csurgóra!

Szombaton 18:00 órától az NBII osztályból frissen feljutó VKL SE Győr csapatát fogadjuk hazai pályán Csurgón! Szeretnénk itthon tartani a két pontot! Gyerünk lányok!