CELL-CUP: győztes első nap!

A tavalyi bajnok német HSG Dietmannsried/Altusried csapata ellen megszerezte csapatunk első győzelmét a nemzetközi CELL CUP-on!

Lányaink tegnap érkeztek Veszprémbe, este elfoglalták szállásukat és készültek a mai napra.

A mai mérkőzésen a német HSG Dietmannsried/Altusried csapata volt az ellenfél, aki a 2013-as CELL CUP-ot megnyerte!

Csurgói NKC : HSG Dietmannsried/Altusried 21: 19

Csapatunk jól kezdte a mérkőzést, vezetett többször 3-4 góllal is a két 25 perces félidő folyamán.

A mérkőzés végén többször eladtuk a labdát, de a végén 2 góllal legyőztük a tavalyi bajnokot.

Góllövőink:: SZABÓ E 5, NAGY T 4, BURGHARDT L 4, Burghardt V 3, Füstös N 2, Knapp E 2, Hosszu V 1

Burghardt Rozi 35 német lövésből 16-ot hárított a kapuban! ez 46%-os teljesítmény!

Veszprémben is folytatja nyári alapozását a mérkőzéseken kívül is együttesünk.

A lányok futásokkal, erőnléti gyakorlatokkal készülnek a néhány hét múlva induló bajnokságra.

Csapatunk holnap 13:40 perckor a Vetési Sportcsarnokban (Veszprém) a Körmendi Dózsa MTE alakulatával mérkőzik.