Megnyertük a rangadót

Szombat délelőtt láttuk vendégül Siófok második számú csapatát. Mindkét csapatnak égetően fontos volt a két pont megkaparintása, hiszen a bajnoki cím megszerzése múlhatott rajta.

A mérkőzés első tíz percéig fej-fej mellett haladtak a csapatok, azonban 3 gyors gólt szerezve sikerült meglépnünk ellenfelünktől. (11. perc 9:5). 25. percben egy siófoki hétméterest értékesítve újra nyílt volt a mérkőzés képe ( 13:13). Magunknak tettük szorossá az eredményt, 4 megítélt hétméteresből egyet sem tudtunk értékesíteni. Ám támadásainkat magabiztosan fejeztük be, így még ezt is el tudtuk viselni és kettő gólos előnnyel vártuk a folytatást.

A második játékrész első gólját a vendégek szerezték. Az első tíz perc játéka nagyon kiegyensúlyozott volt részünkről, mindössze két gólt kaptunk és 7 nagyszerű találatot szereztünk (23:16). 52. percig 6 gólos előnyre tudtunk szert tenni ( 29:23). Lányaink a mérkőzés végére elfogytak, az utolsó 5 perc játéka 1:6-os vendég szériát hozott. Végül egy gólos sikert ünnepelhettünk(30:29).

Három mérkőzéssel a bajnokság vége előtt, 4 ponttal megelőzve Tamási csapatát, a tabella első helyén áll csapatunk.

Csurgói NKC – Siófok KTC KFT II 30 – 29 (16 - 14)

Csurgói NKC: Sterbik A., Dudora N., Barta C. 6(1), Pavlovic I. 2, Kurucz I. 6, Majoros V., Hegedüs D. 9, Antal A. 5, Papp M. 1, Knapp E. , Füstös A. 1, Hunya A. , Kovács E., Fekete Á., Tóth M.,

Edző: Hornyák Lajos

Junior mérkőzés

A lehető legrosszabbul kezdtük a mérkőzést, az 5. percben már 0:5 volt a vendégek előnye. Ekkor szereztük meg első találatunkat egy betörést követően. Majd javulni látszott játékunk, támadásainkban eredményesebbek voltunk, ám visszajönni a mérkőzésbe sajnos már nem tudtunk. Túl sok előnyt adtunk ellenfelünknek a mérkőzés kezdetén így már csak futottunk az eredmény után. A félidőben 7 gól volt a különbség a két csapat közt. Az első félidőhöz hasonló második félidőt produkáltunk, végül 10 gólos vereséget szenvedtünk. Sajnos papírforma mérkőzést láthattak a szurkolók, szombaton Tolna csapata ellen javíthatunk.

Csurgói NKC – Siófok KTC KFT II 14 – 24 (9 -16)

Csurgói NKC: Dudora N., Majoros V. 5(3), Molnár E. , Cserpán V. 1, Raczkó P. ,1 Kondákor K. , Kovács E. 2, Füstös A. 4, Fekete Á. 1, Hegedüs D., Hunya A. , Antal A. Knapp E.