Nagy arányú hazai siker

Szombaton hazai pályán fogadtuk a fiatal erőkből álló Kozármisleny csapatát, aki a tavalyi pontvadászatban 2. helyen végzett. Mérkőzést megelőzőleg mindenki kemény, szoros, de hazai győzelmet várt. A meccset a múlt héthez hasonlóan szintén jól kezdtük , 5 percben már 3:0-ra vezettünk. 15. percig kettesével estek a gólok. (7:5) Ezek után egy 3-0-ás szakaszt produkáltunk (10:5). A 24.percben hétméterest ítéltek ellenünk de kapusunk Sterbik bravúrosan hárította. A félidőből hátr...a lévő percek már nem hoztak izgalmakat. Az utolsó 4 percben már nem kaptunk gólt viszont lőttünk 4et , így magabiztos 16:8-as eredménnyel vonultunk az öltözőbe. A pihenő után egyből egy 4:0-ás szakaszt produkáltunk (20:8). Sterbik ismét hétméterest hárított. Ezután a Kozármisleny 3 gőlt lőtt egymás után, azonban tudtunk rá válaszolni egy 5:0-ás rohammal. Az utolsó 10 percben felváltva estek a gólok Sterbik ismét hétméterest hárított már a negyediket, azonban mi is rontottunk kettőt. Az összecsapás végére 14 gól különbség alakult ki a két csapat között (29:15). Sima győzelemhez nagymértékben hozzá járult Sterbik Anita aki bravúrosan helyt állt a kapuban. A hetedik forduló után csapatunk 7 ponttal a tabella 3. helyén áll.
Csurgói NKC - Kozármisleny SE II 29:15 (16:8)
Csurgói NKC: Sterbik – Papp M. 1, Knapp, Kurucz 4, Hegedü D. 6, Barta 5, Antal A. 5
Cs: Dudora (kapus), Majoros 4 (3), Pavlovic 4 (2), Cserpán, Fekete Á., Füstös, Hunya, Somogyvári
Vezetőedző: Hornyák Lajos
Junior mérkőzés:
A felnőtt mérkőzés után fiataljaink léptek pályára. 4 órakor kezdődő mérkőzés sok izgalmat hozott. 18. percig fej fej mellett haladtak a csapatok azonban a vendég csapat 4 gólos periodust produkált. (14:9). Erre a rohamra gyors 3 góllal válaszoltunk. Az utolsó négy percben mindössze 1 gólt kaptunk és lőttünk 4et. Ennek köszönhetően zárkóztunk fel egy gólra. (16:17). Kifejezetten rosszul kezdtük a második félidőt, 3 perc alatt nem tudtunk betalálni, de kaptunk 3 gólt (16:20). A hátralévő 20 percben egyik csapat sem tudott meglépni egymástól. A dudaszó 3 gólos vendég vezetésnél hangzott el. Kemény, de izgalmas mérkőzést játszottak juniorjaink. 4 ponttal a tabella 9. helyén állnak.
Csurgói NKC - Kozármisleny SE II 29:32 (16:17)
Csurgói NKC: Dudora – Kondákor 3, Molnár E. 1, Hunya 3, Füstös, Majoros 9 (1), Fekete Á. 2
Cs: Tóth I. (kapus), Czinderi 7 (4), Cserpán 2, Raczkó 2, Hegedüs D., Knapp, Kovács E., Kozma, Tóth I.