Papírforma érvényesült

A tabella első helyezettje magabiztosan érvényesítette a papírformát a friss feljutó sereghajtóval szemben.

Szombathelyi KKA - Csurgói NKC 44-19 (26-7)

Junior mérkőzésen: Szombathelyi KKA - Csurgói NKC 33-21 (16-11)

MESTERMÉRLEG

Kovács Gábor: "Nem mi voltunk az esélyesek, de 3 meghatározó játékos hiánya döntően befolyásolta a mérkőzést. Tartalékosan, összesen 4 felnőtt korú játékossal érkeztünk Szombathelyre és sérülés miatt hamar elvesztettük egyik rutinos játékosunk, a junior játékosok nem tudták elviselni azt a nyomást, amit a dobogóra esélyes ellenfél rájuk helyezett, rengeteget hibázva támadásban szinte az ellenfél kezébe adták a gyors ellentámadás lehetőségét. Az első félidő végére teljesen összezuhant a társaság. Szünetben kicsit sikerült rendezni a sorokat, de ez is csak a még nagyobb arányú vereség elkerülését és a teljes összeomlást akadályozta meg. Sajnos szembe kell nézni avval a ténnyel, hogy a junior játékosok nem érik még el az NB/I B színvonalát, a kevés felnőtt játékos posztjának elosztása sem éppen megfelelő."

Legközelebb október 19-én szerdán 18:00 órától a Magyar Kupa második fordulójában lép pályára együttesünk Csurgón a Sótonyi László Sportcsarnokban,ahol a Szekszárdi FGKC együttese lesz az ellenfelünk.

Várunk minden érdeklődőt, szurkolót sok szeretettel!