Vereség a NEKA ellen

A komoly kerettel bíró és a bajnokságot vezető Nemzeti Kézilabda Akadémia ellen 31-21-es vereséget szenvedett csapatunk Balatonbogláron.

Fotó: CSNKC MEDIA

Jól kezdtük a mérkőzést és az első félidőben tartottuk is magunkat az állami elit kézilabdacsapattal szemben, de a 10. percben beállósunk Vágó Marietta egy vitatható ítélettel piros lapot kapott, ezt követően a védekezésünk szétesett.

A félidőre 17-11-es eredménnyel vonulhattak pihenni a csapatok.

A második félidőben többnyire a NEKA játékosainak akarata érvényesült a pályán, bár volt néhány szebb csurgói megmozdulás melyekre tudunk építkezni a jövőben.

A mai napon csapatunk közös videózással kielemzi a tegnapi mérkőzést, este pedig csapatépítő tekézésre kerül sor.

Február 10-én a Mohácsot fogadjuk hazai pályán 17:00 órától a Sótonyi László Sportcsarnokban!